Žlab sprchový nerezový Alca APZ101-1050 Low
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 70–96 mm, délka 1050 mm
varianty
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000123070
Katalogový kód: 9Z45R
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Celková stavební výška 70-96 mm
  • Minimální tloušťka betonu 55 mm
  • Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 575 Pa
  • Odpadní potrubí průměr 40 mm
  • Průtok 35 l/min
  • Třída zatížení K3 300 kg
  • Zápachová uzávěra 28 mm
´
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca APZ101-1050
parametry
délka 1050 mm
kód výrobce APZ101-1050
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 101
Min. stavební výška 70 mm