Žlab sprchový nerezový Alca APZ101-1050 Low
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 70–96 mm, délka 1050 mm
varianty
Na poptávku
Dostupné jen v (1) prodejně
popis
- Celková stavební výška 70-96 mm
- Minimální tloušťka betonu 55 mm
- Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 575 Pa
- Odpadní potrubí průměr 40 mm
- Průtok 35 l/min
- Třída zatížení K3 300 kg
- Zápachová uzávěra 28 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
délka
1050 mm
kód výrobce
APZ101-1050
model
APZ 101
Min. stavební výška
70 mm