Žlab sprchový nerezový Alca APZ101-650 Low
Akční nabídka na skladové zásoby
Do vyprodání skladových zásob.
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 70 – 96 mm
Vyberte si prodejnu
Skladem v (48) prodejnách
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000123040
Katalogový kód: 59Z34
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Celková stavební výška 70-96 mm
  • Minimální tloušťka betonu 55 mm
  • Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 575 Pa
  • Odpadní potrubí průměr 40 mm
  • Průtok 35 l/min
  • Třída zatížení K3 300 kg
  • Zápachová uzávěra 28 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Prohlášení o shodě / vlastnostech
Alcaplast nerezové žlaby snížené
Technické listy výrobků
Alca APZ101-650
parametry
hmotnost 2,99 kg
délka 650 mm
kód výrobce APZ101-650
průtok 35 l/min
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 101
Min. stavební výška 70 mm