Žlab sprchový nerezový Alca APZ101-850 Low
Akční nabídka na skladové zásoby
Do vyprodání skladových zásob.
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 70 – 96 mm
Skladem: > 1 ks
Řada
Regál
V prodejně
Cheb
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000113790
Katalogový kód: 35E37
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Celková stavební výška 70-96 mm
  • Minimální tloušťka betonu 55 mm
  • Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 575 Pa
  • Odpadní potrubí průměr 40 mm
  • Průtok 35 l/min
  • Třída zatížení K3 300 kg
  • Zápachová uzávěra 28 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Prohlášení o shodě / vlastnostech
Alcaplast nerezové žlaby snížené
Technické listy výrobků
Alca APZ101-850
parametry
hmotnost 3,25 kg
délka 850 mm
kód výrobce APZ101-850
průtok 35 l/min
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 101
Min. stavební výška 70 mm