WC závěsné Laufen Pro pack včetně sedátka H8669530000001
vodorovný odpad, uzavřený oplachový kruh, hluboké splachování, rozteč uchycení 180 mm, systém skrytého uchycení EasyFit, sedátko SLIM Slowclose se zpomalovacím mechanizmem, rozměry (š×v×h) 360×340×530 mm
Aktuálně vyprodáno
Sleva35 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000113222
Katalogový kód: 86D44
Výrobky značky: LAUFEN
popis
  • LAUFEN logo
  • Skryté upevnění
  • Uzavřený oplachový kruh
  • Hluboké splachování, 4,5/3 l
  • Sedátko s poklopem SLIM, duroplast, odnímatelné, slowclose
  • Laufen vyrovnávací páska součástí baleníBaleno do kartonové krabice s potiskem LAUFEN PRO
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 47% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Laufen H8669530000001
parametry
rozměry 360×340×530 mm
šířka 360 mm
materiál keramika
výška 340 mm
hloubka 530 mm