Set 5v1 pro závěsné WC Alca Sádromodul AM101/1120 WC Rimflow
Do vyprodání zásob
Věrnostní program
1 ks = 2 b.
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Obsahuje dávkovač WC tablet
- Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
- Viditelné označení nivelace a středové rysky
- Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
- Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
- Zatížení přenáší do bočních stěn rozpěrná traverza stavitelná v rozsahu 800–1100 mm
- Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
- Závěsy nádržky s dvoukomponentního materiálu izolují přenos vibrací z budov
- Duální splachování nezávisle nastavitelné s hygienickou rezervou
- Možnost vestavby oddáleného nebo senzorového splachování
- Kompatibilní se všemi ovládacími tlačítky Alca
- Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
- Přívod vody zezadu/shora uprostřed
- Servisní práce bez použití nářadí
- Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
- Montážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
- Stavební hloubka 125 mm
- Materiál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvou
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 24% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
výška
1120 mm