Rošt nerezový Alca FLOOR-850 pro vložení dlažby
Věrnostní program
pro podlahové žlaby ALCA: APZ6, APZ106, APZ1006, APZ1106, APZ16, APZ116, APZ1016, APZ1116, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, délka 850 mm
Podrobný popis
varianty
300 mm
550 mm
650 mm
750 mm
850 mm
950 mm
1050 mm
1150 mm
Na poptávku
Dostupné jen v (1) prodejně
Mikulov
Cena s DPH
1 472
Číslo položky:
Katalogový kód: 242B6
dokumenty
2
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Prohlášení o shodě / vlastnostech
Alcaplast Rošty do nerezových žlabů
Velikost
0,43 MB
Technické listy výrobků
Alca FLOOR-850
parametry
rozměry
860×35×65 mm
hmotnost
1,3743 kg
šířka
6,5 cm
délka
850 mm
materiál
nerezová ocel
výška
35 mm