Žlab sprchový nerezový Alca APZ1-1150
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 100 – 158 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000109950
Katalogový kód: 252B6
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Celková stavební výška 100-158 mm
  • Minimální tloušťka betonu 85 mm
  • Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 982 Pa
  • Odpadní potrubí průměr 50 mm
  • Průtok 60-68,8 l/min
  • Třída zatížení K3 300 kg
  • Zápachová uzávěra 50 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca APZ1-1150
parametry
hmotnost 4,2947 kg
šířka 170 mm
délka 1150 mm
výška 135 mm
kód výrobce APZ1-1150
průtok 60 – 68,8 l/min
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 1
Min. stavební výška 100 mm