Modul instalační Alca A104/1120 pro umyvadlo
pro závěsné umyvadlo a montáž stojánkové armatury, montáž před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce, rozměry 400×1120×170 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000109871
Katalogový kód: 48E32
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Samonosný rám s C-profilem
  • Výškově stavitelné příčky
  • Nastavitelné výsuvné nohy v rozmezí 0–200 mm
  • Rozteč upevnění umyvadla 80–280 mm
  • Rozteč přívodu vody 65–150 mm
  • Materiál: kov ošetřený práškovou barvou
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
    s DPH za ks
    dokumenty
    1
    Technické listy výrobků
    Alca A104/1120
    parametry
    rozměry 400×1120×170 mm
    hmotnost 8,34 kg
    šířka 400 mm
    výška 1120 mm
    kód výrobce A104/1120
    hloubka 170 mm