Čerpadlo ponorné Blue Line 3PVM550-100 kabel 30 m 230 V, spínací skříň
3" čerpadlo do studní a nádrží, určené pro zásobování domácností, chat nebo zahrad čistou vodou, tělo čerpadla i hřídel vyrobeno z nerezové oceli, maximální ponor 40 m, Qmax 1,8 m3/h, Hmax 100 m
Skladem u dodavatele
Můžete mít 19.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000106933
Katalogový kód: YJXW3
Výrobky značky: PUMPA
popis
  • Pro vrty od 100 mm
  • Čerpání čisté vody do domácností
  • Cirkulace vody ve fontánách
  • Zalévání dešťovou vodou
  • Napájení tlakových systémů
  • Plnění a vyprazdňování nádrží
  • Vejde se do užších vrtů (od 100 mm) a oproti 4" čerpadlům poskytuje větší prostor v tzv. mezikruží, což zabrání ucpání vrtu kamínkem nebo jinou nečistotou
  • Velmi rychlá a snadná instalace a údržba
  • Pro vrty i studny
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 20% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Blue Line 3PVM
parametry
typ 3PVM550-100
napětí 230 V
délka kabelu 30 m
krytí IP 68
značka Blue Line
kód výrobce ZB00048522
max. průtok 1,8 m³/h
max. dopravní výška 100 m
materiál tělesa čerpadla nerez
Max. doporučená hloubka studny 40 m
Min. průměr studny 100 mm