Žlab sprchový plastový Alca APZ9-750M Simple včetně roštu
Akční nabídka na skladové zásoby
Do vyprodání skladových zásob.
s okrajem pro perforovaný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 40, stavební výška 75 – 110 mm, povrch roštu matný
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Písek
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000087240
Katalogový kód: 665A2
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Celková stavební výška 75-110 mm
  • Minimální tloušťka betonu 62 mm
  • Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 640 Pa
  • Průměr odpadního potrubí 40 mm
  • Průtok s vtokovou mřížkou 28 l/min
  • Třída zatížení K3 300 kg
  • Zápachová uzávěra kombinovaná s vodním sloupcem 29 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca APZ9-750
parametry
hmotnost 2,0115 kg
šířka 145 mm
délka 750 mm
výška 80 mm
kód výrobce APZ9-750M
průtok 28 l/min
materiál žlabu polypropylen plněný mastkem
model APZ 9
povrch matný
Min. stavební výška 75 mm