Rošt nerezový Alca LINE-850L lesklý
pro podlahové žlaby ALCA: APZ1, APZ101, APZ1001, APZ1101, APZ4, APZ104, APZ1004, APZ1104, APZ12, APZ22, APZ2012, APZ2022, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, povrch roštu lesklý, délka 850 mm
Není skladem
Dostupné jen v (9) prodejnách
Mělník
Sleva28 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000079430
Katalogový kód: 668R8
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
Třída zatížení K3 300 kg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 57% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Prohlášení o shodě / vlastnostech
Alcaplast Rošty do nerezových žlabů
Technické listy výrobků
Alca LINE-850L
parametry
rozměry 890×20×55 mm
hmotnost 0,6495 kg
šířka 5,5 cm
délka 850 mm
materiál nerezová ocel
výška 20 mm