Čerpadlo ponorné kalové Grundfos AP12.40.04.A1 kabel 10 m 230 V
z korozivzdorné oceli určené pro čerpání neagresivní a šedé odpadní vody, průchodnost 12 mm, kabel 10 m, napětí 230 V, Qmax 14 m3/h, Hmax 10 m
Aktuálně vyprodáno
Sleva16 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000044960
Katalogový kód: 462S9
Výrobky značky: GRUNDFOS
popis
  • Čerpadlo je vybaveno sacím košem a hladinovým spínačem plro automatický start/stop.
  • Oběžné kolo je typu SEMI OPEN s průchodností 12 mm a je vhodné pro čerpání povrchové vody, spodní vody, dešťové vody apod.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 63% z ceníkové ceny
parametry
max. dopravní výška 10 m
materiál tělesa čerpadla Nerezová ocel AISI 304
materiál oběžného kola Nerezová ocel AISI 304
čerpaná kapalina jakákoli viskózní kapalina
rozsah teploty kapaliny 0 - 55 °C
příkon 0,7 kW
napětí 230 V
krytí IP68
hmotnost 11,8 kg
kód výrobce 96011018
typ AP12.40.04.A1
max. průtok 14 m³/h
průchodnost (max. velikost částic v kapalině) 12 mm