Sifon dřezový trubkový Alca A800 DN 50 s nerezovou mřížkou DN 70
trubkový s nerezovou mřížkou, průměr 70 mm, pryžová zátka, materiál polypropylen, jmenovitá světlost DN 50, zápachová uzávěra 64 mm, průtok 60 l/min
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000042500
Katalogový kód: XDMJ6
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Vývod odpadu připraven pro napojení odpadní trubky průměru 50 mm
  • Materiál: polypropylen
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 30% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Prohlášení o shodě / vlastnostech
Alcaplast sifony
Technické listy výrobků
Alca A800-DN50
parametry
hmotnost 0,3359 kg
materiál polypropylen
kód výrobce A800-DN50
průtok 60 l/min
jmenovitá světlost DN 50
průměr odtokového otvoru 70 mm