Žlab sprchový plastový Alca APZ19-950 Simple včetně roštu
s okrajem pro oboustranný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 40, stavební výška 74–110 mm, délka 950 mm
varianty
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000000911
Katalogový kód: 5HS59
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Použití
  • Pro bezbariérový přístup
  • Pro odvodnění sprch v úrovni podlahy
  • Pro osazení do prostoru nebo do blízkosti stěn
  • Pro použití uvnitř budov
  • Pro vložení dlažby nebo vodovzdorného dřeva do tlouštky 8 mm
  • Vlastnosti
  • Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
  • Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
  • Podlahový žlab z vysoce odolného plastu, který odolá mrazu i chemii
  • Rošt je součástí balení
  • Výškově stavitelné plastové kotvící nohy 0–35 mm umožňující rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca APZ19-950
parametry
délka 950 mm
kód výrobce APZ19-950
materiál žlabu polypropylen plněný mastkem
model APZ19-550 Simple
jmenovitá světlost DN 40
Min. stavební výška 75 mm