Žlab sprchový plastový Alca APZ10BLACK-850M Simple včetně roštu
s okrajem pro perforovaný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 40, stavební výška 75–110 mm, povrch roštu černý matný, délka 850 mm
varianty
Na poptávku
Dostupné jen v (1) prodejně
Třebíč
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000000905
Katalogový kód: V851B
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Podlahový žlab z vysoce odolného plastu, který odolá mrazu i chemii
  • Stavební výška od 62 mm
  • Výškově stavitelné plastové kotvící nohy 0–35 mm umožňující rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny
  • Zvýšená odolnost proti chemikáliím
  • Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
  • Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
  • Rošt je součástí balení
  • Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
  • Barva: černá
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca APZ10BLACK-850
parametry
délka 850 mm
kód výrobce APZ10BLACK-950
materiál žlabu polypropylen plněný mastkem
model APZ10BLACK Simple
povrch černý matný
Min. stavební výška 75 mm