Žlab sprchový plastový Alca APZ10BLACK-750M Simple včetně roštu
s okrajem pro perforovaný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 40, stavební výška 75–110 mm, povrch roštu černý matný, délka 750 mm
varianty
Na poptávku
Dostupné jen v (1) prodejně
popis
- Podlahový žlab z vysoce odolného plastu, který odolá mrazu i chemii
- Stavební výška od 62 mm
- Výškově stavitelné plastové kotvící nohy 0–35 mm umožňující rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny
- Zvýšená odolnost proti chemikáliím
- Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
- Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
- Rošt je součástí balení
- Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
- Materiál: polypropylen plněný mastkem odolný proti mechanickému, chemickému a tepelnému poškození
- Barva: černá
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
délka
750 mm
kód výrobce
APZ10BLACK-750
model
APZ10BLACK Simple
povrch
černý matný
Min. stavební výška
75 mm