Žlab sprchový plastový Alca APZ2012-750 Optimal bez zápachové uzávěry
s okrajem pro oboustranný nebo perforovaný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, bez zápachové uzávěry, velikost připojení DN 50, stavební výška 85–110 mm, délka 750 mm
varianty
Na poptávku
Dačice
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000000705
Katalogový kód: JTXP1
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Stavební výška od 85 mm
  • Výškově stavitelné plastové kotvící nohy 0–27 mm umožňující rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny
  • Zvýšená odolnost proti chemikáliím
  • Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
  • Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca APZ2012-750
parametry
délka 750 mm
kód výrobce APZ2012-750
materiál žlabu polypropylen plněný mastkem
model APZ2012 Optimal
Min. stavební výška 85 mm