Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/9700
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 193,9 kg, 105×130×9 700 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091791
Katalogový kód: KY6RL
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 9700 mm
výška 130 mm