Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/9500
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 189,9 kg, 105×130×9 500 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091789
Katalogový kód: S6SX6
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 9500 mm
výška 130 mm