Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/9100
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 181,9 kg, 105×130×9 100 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091785
Katalogový kód: H9NS3
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 9100 mm
výška 130 mm