Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/8900
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 177,9 kg, 105×130×8 900 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091783
Katalogový kód: PA13J
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 8900 mm
výška 130 mm