Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/8600
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 171,9 kg, 105×130×8 600 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091780
Katalogový kód: 8XB8G
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 8600 mm
výška 130 mm