Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/8500
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 169,9 kg, 105×130×8 500 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091779
Katalogový kód: 7XV4X
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 8500 mm
výška 130 mm