Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613S/8200
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 163,9 kg, 105×130×8 200 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091776
Katalogový kód: 2Z02H
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 8200 mm
výška 130 mm