Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613/7200
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 143,9 kg, 105×130×7 200 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091745
Katalogový kód: 07XND
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 7200 mm
výška 130 mm