Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613/6500
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 129,9 kg, 105×130×6 500 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091738
Katalogový kód: M0XU8
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 6500 mm
výška 130 mm