Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T613/6100
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 122 kg, 105×130×6 100 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091734
Katalogový kód: RXXV7
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 6100 mm
výška 130 mm