Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T513/5500
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 110 kg, 105×130×5 500 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091704
Katalogový kód: UV489
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 5500 mm
výška 130 mm