Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T513/5400
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 108 kg, 105×130×5 400 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091703
Katalogový kód: ZCK07
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 5400 mm
výška 130 mm