Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T513/5300
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 106 kg, 105×130×5 300 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091702
Katalogový kód: BRS94
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 5300 mm
výška 130 mm