Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T513/5100
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 102 kg, 105×130×5 100 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091700
Katalogový kód: K907W
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 5100 mm
výška 130 mm