Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T513/4900
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 98 kg, 105×130×4 900 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091698
Katalogový kód: DMS0A
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 4900 mm
výška 130 mm