Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T513/4600
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 92 kg, 105×130×4 600 mm
Na poptávku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
šířka
105 mm
délka
4600 mm
výška
130 mm