Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T413/3800
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 76 kg, 105×130×3 800 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091671
Katalogový kód: WYXN6
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 3800 mm
výška 130 mm