Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T413/3700
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 74 kg, 105×130×3 700 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091670
Katalogový kód: 85ASC
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 3700 mm
výška 130 mm