Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T313/3600
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 72 kg, 105×130×3 600 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091654
Katalogový kód: 6K3SX
Výrobky značky: BEST
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Dokumenty výrobce
DOKUMENTY BEST
parametry
šířka 105 mm
délka 3600 mm
výška 130 mm