Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T313/3400
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 68 kg, 105×130×3 400 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091652
Katalogový kód: RZA45
Výrobky značky: BEST
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Dokumenty výrobce
DOKUMENTY BEST
parametry
šířka 105 mm
délka 3400 mm
výška 130 mm