Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T313/3400
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 68 kg, 105×130×3 400 mm
Na poptávku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
šířka
105 mm
délka
3400 mm
výška
130 mm