Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T411/5000
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 89 kg, 105×110×5 000 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091609
Katalogový kód: 95BD2
Výrobky značky: BEST
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Dokumenty výrobce
DOKUMENTY BEST
Technické listy výrobků
BEST Předpínané stropy BEST-ROCK T
parametry
šířka 105 mm
délka 5000 mm
výška 110 mm