Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T411/4800
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 85,4 kg, 105×110×4 800 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091607
Katalogový kód: W8BH2
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 4800 mm
výška 110 mm