Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T411/4100
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 72,9 kg, 105×110×4 100 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091600
Katalogový kód: A11RM
Výrobky značky: BEST
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Dokumenty výrobce
DOKUMENTY BEST
Technické listy výrobků
BEST Předpínané stropy BEST-ROCK T
parametry
šířka 105 mm
délka 4100 mm
výška 110 mm