Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T311/3800
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 67,6 kg, 105×110×3 800 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091553
Katalogový kód: 0AXWB
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 3800 mm
výška 110 mm