Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T311/3700
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 65,8 kg, 105×110×3 700 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091552
Katalogový kód: JNH4P
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 3700 mm
výška 110 mm