Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T311/3600
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 64 kg, 105×110×3 600 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091551
Katalogový kód: A0MGA
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 3600 mm
výška 110 mm