Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/3400
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 60,5 kg, 105×110×3 400 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091524
Katalogový kód: C6U4H
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 3400 mm
výška 110 mm