Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/3200
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 56,9 kg, 105×110×3 200 mm
Na poptávku
938,96
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
šířka
105 mm
délka
3200 mm
výška
110 mm