Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/3100
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 55,2 kg, 105×110×3 100 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091521
Katalogový kód: ZGP5C
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 3100 mm
výška 110 mm