Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/2900
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 51,6 kg, 105×110×2 900 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091519
Katalogový kód: 8LXYB
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 2900 mm
výška 110 mm