Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/2700
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 48 kg, 105×110×2 700 mm
Na poptávku
792,55
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
šířka
105 mm
délka
2700 mm
výška
110 mm